Szkoleniowcy

Martyna Szmajda

Martyna Szmajda

kosmetolog, podolog, szkoleniowiec pmu

Martyna jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku kosmetologia. W Secret Avenue zajmuje się makijażem permanentnym i mikropigmentacją medyczną (m.in. pigmentacja skóry głowy, brodawek piersiowych wraz z otoczką, microneedling). Prowadzi szkolenia w Secret Avenue Academy, gdzie przekazuje wiedzę przyszłym linergistkom, kosmetyczkom i kosmetologom. Jej pasją jest jej praca, której nowości śledzi w czasie wolnym.

Magda Elbich

Magda Elbich

kosmetolog

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, gdzie uzyskała tytuł magistra kosmetologii. Doświadczenie w branży beauty zaczęła zdobywać już podczas studiów. Nauczyło ją to świadomego i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanego zawodu. Do każdego klienta stara się podejść indywidualnie, holistycznie i z dużą dozą empatii. Chętnie dzieli się swoją wiedzą na temat zdrowego stylu życia. Wolny czas najchętniej spędza z przyjaciółmi, na zajęciach fitness, wycieczkach rowerowych oraz przyrządzając zdrowe posiłki.

Natalia Łozowska

Natalia Łozowska

linergistka, kosmetolog, szkoleniowiec pmu

Natalia jest absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, gdzie uzyskała tytuł kosmetologa. Z zamiłowania jest linergistką. W Secret Avenue wykonuje makijaże permanentne brwi oraz ust jak również zajmuje się mikropigmentacją medyczną (brodawek piersiowych wraz z otoczką, pigmentacją skóry głowy, microneedling). Do wszystkich klientów od początku podchodzi indywidualnie i dokłada wszelkich starań aby, każdy kto korzysta z jej usług mógł poczuć się wyjątkowo. Prowadzi szkolenia w Secret Avenue Academy, gdzie przekazuje wiedzę przyszłym linergistkom.

Karolina Kieszkowska

Karolina Kieszkowska

Kosmetolog, szkoleniowiec kosmetologii

Karolina ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie na Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku na kierunku kosmetologia. Pierwsze doświadczenie zdobywała już w trakcie trwania studiów licencjackich w jednym z trójmiejskich gabinetów. Nabyta praktyka umożliwiła umiejętny i indywidualny dobór terapii. W trakcie studiów podnosiła swoje kwalifikacje biorąc udział w wielu szkoleniach. Posiada bogate doświadczenie, które pozwala na wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie. Praca jest również jej pasją, dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje ucząc się od najlepszych.

Zawsze uśmiechnięta, pozytywną energią zaraża wszystkie swoje klientki, pracując nie tylko nad ich wyglądem zewnętrznym, ale także dobrym samopoczuciem podczas wykonywanych zabiegów.

Na co dzień uwielbia długie spacery oraz spędzanie czasu z rodziną.

Dominika Gorczyńska

Dominika Gorczyńska

stylistka rzęs, główny Instruktor Marki Secret Lashes

Z marką Secret Lashes współpracuje od 2019 roku i pełni funkcję głównego Instruktora firmy.
Jest potrójną zwyciężczynią ogólnoświatowych mistrzostw w Wielkiej Brytanii, gdzie zdobyła trzy pierwsze miejsca w najwyżej kategorii Expert.
W swojej pracy stawia na perfekcjonizm, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do kursanta. Na szkoleniach, przekazuje Kursantkom zaawansowaną wiedzę oraz najpotrzebniejsze techniki, tak aby przyszłe stylistki były perfekcyjnie przygotowane do swojego zawodu.
Ponadto, Dominika lubi podążać za światowymi trendami i bardzo często wykorzystuje kreatywne pomysły w swojej codziennej pracy.

Oliwia Szczepańska

Oliwia Szczepańska

stylistka rzęs, Instruktor Secret Lashes

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia na kierunku kosmetologia. Od początku swojej przygody z rzęsami wyróżniona przez markę Secret Lashes na każdym etapie szkolenia, zdobywając tym uznanie szkoleniowców, którzy byli pod wrażeniem jej talentu. Obecnie również oddana swojej pracy instruktorka marki Secret Lashes. Stawia przede wszystkim na jakość swoich aplikacji, tempo pracy i dopasowanie do urody klientki. Największe umiłowanie ma do efektu Kim Camellia oraz wszelkich wariacji tzw. „mokrego efektu". Jej prace charakteryzują się eleganckim, biznesowym sznytem. Poza stylizacją rzęs, Oliwia interesuje się wizażem oraz pracą przy sesjach zdjęciowych.