Szkoleniowcy

Adriana Panfil

Adriana Panfil

właściciel Secret Avenue Academy, szkoleniowiec pmu, twórczyni autorskiej techniki
Sandra Ruszkowska

Sandra Ruszkowska

kosmetolog, biotechnolog, manager Secret Avenue Academy

Magister kosmetologii anti-aging. Ukończyła Wyższą Szkołę Zarządzania na kierunku Kosmetologii Bioestetycznej i Dietetyki oraz Biotechnologię na wydziale Chemii Politechniki Gdańskiej. Współtwórczyni ideologii Secret, autorytet w oczach Sekretek. Emaptyczna, przemiła, skromna. Mistrzyni organizacji z głową pełną pomysłów. Oddana całym sercem Secret Avenue oraz Secret Avenue Academy. Praca to jej życie, a kosmetologia to największa pasja. Prywatnie szczęśliwa mama dwóch Pomeranianów, którym poświęca każdą wolną chwilę.

Dominika Gorczyńska

Dominika Gorczyńska

stylistka rzęs

Dominika ukończyła szkołę TEB Edukacja na kierunku Technika usług kosmetycznych oraz dwa szkolenia, przeprowadzone w firmie Secret Lashes: EXPERT oraz Instruktorskie. W swojej pracy stawia na naturę, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Klienta. Lubi podążać za trendami i bardzo często wykorzystuje kreatywne pomysły w swojej pracy. W wolnym czasie lubi malować oraz wyszukiwać oryginalnych produktów do aranżacji wnętrz.

Martyna Szmajda

Martyna Szmajda

kosmetolog, podolog, szkoleniowiec pmu

Martyna jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku kosmetologia. W Secret Avenue zajmuje się makijażem permanentnym i mikropigmentacją medyczną (m.in. pigmentacja skóry głowy, brodawek piersiowych wraz z otoczką, microneedling). Prowadzi szkolenia w Secret Avenue Academy, gdzie przekazuje wiedzę przyszłym linergistkom, kosmetyczkom i kosmetologom. Jej pasją jest jej praca, której nowości śledzi w czasie wolnym.

Magda Elbich

Magda Elbich

kosmetolog

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, gdzie uzyskała tytuł magistra kosmetologii. Doświadczenie w branży beauty zaczęła zdobywać już podczas studiów. Nauczyło ją to świadomego i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanego zawodu. Do każdego klienta stara się podejść indywidualnie, holistycznie i z dużą dozą empatii. Chętnie dzieli się swoją wiedzą na temat zdrowego stylu życia. Wolny czas najchętniej spędza z przyjaciółmi, na zajęciach fitness, wycieczkach rowerowych oraz przyrządzając zdrowe posiłki.