Szkoleniowcy

Sandra Ruszkowska

Sandra Ruszkowska

kosmetolog, biotechnolog, manager Secret Avenue Academy

Magister kosmetologii anti-aging. Ukończyła Wyższą Szkołę Zarządzania na kierunku Kosmetologii Bioestetycznej i Dietetyki oraz Biotechnologię na wydziale Chemii Politechniki Gdańskiej. Współtwórczyni ideologii Secret, autorytet w oczach Sekretek. Emaptyczna, przemiła, skromna. Mistrzyni organizacji z głową pełną pomysłów. Oddana całym sercem Secret Avenue oraz Secret Avenue Academy. Praca to jej życie, a kosmetologia to największa pasja. Prywatnie szczęśliwa mama dwóch Pomeranianów, którym poświęca każdą wolną chwilę.

Martyna Szmajda

Martyna Szmajda

kosmetolog, podolog, szkoleniowiec pmu

Martyna jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku kosmetologia. W Secret Avenue zajmuje się makijażem permanentnym i mikropigmentacją medyczną (m.in. pigmentacja skóry głowy, brodawek piersiowych wraz z otoczką, microneedling). Prowadzi szkolenia w Secret Avenue Academy, gdzie przekazuje wiedzę przyszłym linergistkom, kosmetyczkom i kosmetologom. Jej pasją jest jej praca, której nowości śledzi w czasie wolnym.

Magda Elbich

Magda Elbich

kosmetolog

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, gdzie uzyskała tytuł magistra kosmetologii. Doświadczenie w branży beauty zaczęła zdobywać już podczas studiów. Nauczyło ją to świadomego i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanego zawodu. Do każdego klienta stara się podejść indywidualnie, holistycznie i z dużą dozą empatii. Chętnie dzieli się swoją wiedzą na temat zdrowego stylu życia. Wolny czas najchętniej spędza z przyjaciółmi, na zajęciach fitness, wycieczkach rowerowych oraz przyrządzając zdrowe posiłki.