Szkolenia z medycyny estetycznej

Opracowaliśmy nowy system szkoleń z zakresu medycyny estetycznej, aby w jak najlepszym stopniu przygotować Cię do wykonywania tego zawodu!

Szkolenia zostały podzielone na poziomy, dzięki którym będziesz wiedzieć w którym miejscu kariery się znajdujesz. Skompletuj wszystkie certyfikaty i wprowadź nowe zabiegi do swojego salonu !

Zaleca się wykonywanie szkoleń w kolejności:

  • ELEMENTARY- Mezoterapia igłowa i lipoliza
  • BASIC – Podstawy wypełniania kwasem hialuronowym
  • PRO – Wypełnianie, modelowanie, konturowanie kwasem hialuronowym ust
  • ADVANCED – Wolumetria twarzy
  • MASTER – Secret Kiss

    dodatkowo niezależnie

  • Nici PDO
  • Stymulatory tkankowe

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem szkoleń.

Każde szkolenie obejmuje cześć teoretyczna na której tłumaczymy wszelkie kwestie zabiegowe oraz obszerną część praktyczną, podczas której można dokładnie zobaczyć i nauczyć się przeprowadzania danego zabiegu. Zapewniamy modelki dla kursantek. Zajęcia odbywają się w Instytucie Secret Avenue w Gdańsku przy ul. Partyzantów 3.

Zapisy na szkolenia pod numerem +48 780 079 733

„Serdecznie polecam Secret Avenue Academy . W raz ze swoim zespołem Salonu Kosmetycznego Natali z Świnoujścia odbyłyśmy szkolenie z zabiegu Semi permanentnej pigmentacji Ideal Skin & Contour . Wspaniałe przekazana wiedza przez Panią Magdalenę”

Wioletta Zakrzewska

„Polecam z całego serca !! Szkoleniowiec Sandra- skarbnica wiedzy ! Oby wiecej takich szkoleniowcow oraz takich miejsc, gdzie dba sie o kursanta pod każdym względem. Po szkoleniu wychodzi się z głową pełną wiedzy praktycznej i teoretycznej.”

Sandra Śliwowska

„Secret Avenue Academy wspaniałe miejsce do którego tylko wracać. Osoby prowadzące jak i cała załoga to cudowni ludzie wkładający całe swoje serce w wykonywaną pracę. Dziękuję za tak profesjonalne i motywujace szkolenie. Wyjątkowi z was ludzie uczący nie tylko teorii i praktyki danego szkolenia ale dający o wiele więcej niż można było by się spodziewać. Polecam wszystkim którzy chcą szkolić się na najwyższym poziomie! Do zobaczenia, ściskam wszystkich całym swoim sercem.”

Marta Spyra