Szkolenia z medycyny estetycznej

Szkolenia  z medycyny estetycznej  zapewnią możliwość wprowadzenia do oferty swojego salonu nowych nowych zabiegów. Szkolimy między innymi z mezoterapii igłowej, kwasu hialuronowego czy wolumetrii.

Polecane szkolenia z medycyny estetycznej

Nasze szkolenia to przede wszystkim zajęcia praktyczne. Szkolenie prowadzone jest przez aktywnego praktyka z kilkuletnim doświadczeniem pracy z klientkami i klientami w zakresie medycyny estetycznej i nie tylko.

Szkolenia z medycyny estetycznej odbywają się w naszym centrum szkoleniowym w Gdynia gdzie do dyspozycji mamy pełne zaplecze w postaci sal szkoleniowych i pomieszczeń socjalnych.

Każde szkolenie obejmuje cześć teoretyczna na której tłumaczymy wszelkie kwestie zabiegowe   oraz obszerną część praktyczną, podczas której można dokładnie zobaczyć i nauczyć się przeprowadzania danego zabiegu. Do każdego szkolenia zapewniamy też modelki dla kursantek.

Zapisy na szkolenia pod numerem +48 780 079 733

“Serdecznie polecam Secret Avenue Academy . W raz ze swoim zespołem Salonu Kosmetycznego Natali z Świnoujścia odbyłyśmy szkolenie z zabiegu Semi permanentnej pigmentacji Ideal Skin & Contour . Wspaniałe przekazana wiedza przez Panią Magdalenę”

Wioletta Zakrzewska

“Polecam z całego serca !! Szkoleniowiec Sandra- skarbnica wiedzy ! Oby wiecej takich szkoleniowcow oraz takich miejsc, gdzie dba sie o kursanta pod każdym względem. Po szkoleniu wychodzi się z głową pełną wiedzy praktycznej i teoretycznej.”

Sandra Śliwowska

“Secret Avenue Academy wspaniałe miejsce do którego tylko wracać. Osoby prowadzące jak i cała załoga to cudowni ludzie wkładający całe swoje serce w wykonywaną pracę. Dziękuję za tak profesjonalne i motywujace szkolenie. Wyjątkowi z was ludzie uczący nie tylko teorii i praktyki danego szkolenia ale dający o wiele więcej niż można było by się spodziewać. Polecam wszystkim którzy chcą szkolić się na najwyższym poziomie! Do zobaczenia, ściskam wszystkich całym swoim sercem.”

Marta Spyra