Szkolenia z medycyny estetycznej

Opracowaliśmy nowy system szkoleń z zakresu medycyny estetycznej, aby w jak najlepszym stopniu przygotować Cię do wykonywania tego zawodu!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem szkoleń.

Każde szkolenie obejmuje cześć teoretyczna na której tłumaczymy wszelkie kwestie zabiegowe oraz obszerną część praktyczną, podczas której można dokładnie zobaczyć i nauczyć się przeprowadzania danego zabiegu. Zapewniamy modelki dla kursantek. Zajęcia odbywają się w Instytucie Secret Avenue w Gdańsku przy ul. Partyzantów 3.

Zapisy na szkolenia pod numerem +48 780 079 733

„Serdecznie polecam Secret Avenue Academy . W raz ze swoim zespołem Salonu Kosmetycznego Natali z Świnoujścia odbyłyśmy szkolenie z zabiegu Semi permanentnej pigmentacji Ideal Skin & Contour . Wspaniałe przekazana wiedza przez Panią Magdalenę”

Wioletta Zakrzewska

„Polecam z całego serca !! Szkoleniowiec Sandra- skarbnica wiedzy ! Oby wiecej takich szkoleniowcow oraz takich miejsc, gdzie dba sie o kursanta pod każdym względem. Po szkoleniu wychodzi się z głową pełną wiedzy praktycznej i teoretycznej.”

Sandra Śliwowska

„Secret Avenue Academy wspaniałe miejsce do którego tylko wracać. Osoby prowadzące jak i cała załoga to cudowni ludzie wkładający całe swoje serce w wykonywaną pracę. Dziękuję za tak profesjonalne i motywujace szkolenie. Wyjątkowi z was ludzie uczący nie tylko teorii i praktyki danego szkolenia ale dający o wiele więcej niż można było by się spodziewać. Polecam wszystkim którzy chcą szkolić się na najwyższym poziomie! Do zobaczenia, ściskam wszystkich całym swoim sercem.”

Marta Spyra