Jak zostać instruktorem marki Secret Lashes i Secret Avenue

Witamy serdecznie

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą szkoleniową Secret Avenue Academy i Secret Lashes. Miło nam, iż ubiega się Pani o tytuł Instruktora naszych szkoleń.

Aby zdobyć tytuł Instruktorki Secret Avenue Academy/ Secret Lashes , należy spełniać kilka warunków i przestrzegać zasad ustalonych przez Akademię.

Zgłaszając chęć uczestnictwa w szkoleniu należy:

  1. Przedstawić zdjęcia swoich prac, które Pani wykonała- z różnych metod aplikacji rzęs czy liftingu rzęs/ brwi/ makijażu perm. – zależnie od rodzaju szkolenia i podesłać na maila secretacademygdynia@gmail.com lub szkolenia@secretlashes.pl.
  2. Podać miasto, w którym będą się odbywały szkolenia.
  3. Zdjęcia miejsca, w którym będą odbywać się szkolenia.
  4. Podać profil na Instagramie i/lub Facebook’u.
  5. Zdjęcia certyfikatów ukończonych szkoleń wraz z datą.

Nasze szkolenia Instruktorskie odbywają się wyłącznie w Gdyni Prowadzone są przez naszych wykwalifikowanych szkoleniowców będących jednocześnie czynnymi zawodowo kosmetologami w Instytucie Secret Avenue. Nie ma znaczenia, gdzie Pani zdobywała doświadczenie w swojej pracy, żeby odbyć szkolenie Instruktora w naszym centrum szkoleniowym.

Szkolenia odbywają się w godzinach 10:00 – 18:00. Bywa, że szkolenie trwa dłużej ze względu na indywidualne tempo pracy kursantki. W ciągu dnia szkoleniowego zapewniamy lunch i „słodki stół’. Szkolenia składają się z części teoretycznej jak i praktycznej. W części praktycznej praca odbywa się na modelkach organizowanych przez Akademię. Po zakończonym szkoleniu otrzymuje Pani Certyfikat Instruktora.

Dotyczy:

-wszystkich szkoleń z aplikacji rzęs (1:1, 2:3D, 4:8D, Kim Camellia, nowe skręty M,L,LC)

-lifting i laminacja brwi

– lifting i laminacja rzęs

-lifting i laminacji brwi i rzęs Combo

Instruktor Secret Avenue Academy zobowiązany jest do:

  • przesłania danych kursantek w celu wystawienia przez nas Certyfikatu (koszt 12zł brutto). Instruktor może jednocześnie wystawić dodatkowo swój certyfikat.
  • Istnieje możliwość otrzymania skryptu szkoleniowego w pdf oraz późniejsza możliwość zakupu skryptów szkoleniowych w wersji drukowanej.
  • Instruktor otrzymuje zniżkę na zakupy produktów marki Secret Avenue Academy w wysokości 23%
  • Obligatoryjne jest używanie tylko produktów marki SL i SA oraz przestrzeganie wytycznych zawartych w UMOWIE O WSPÓŁPRACY SZKOLENIOWEJ dostępnej do wglądu poprzez biuro Akademii.

Zasady zapisów na szkolenie:
Przy rezerwacji terminu szkolenia obowiązkowe jest uiszczenie zadatku bezzwrotnego w wysokości 30% kwoty szkolenia brutto. Wpłata powinna odbyć się w przeciągu maksymalnie do 2 dni od telefonicznego/ mailowego zgłoszenia chęci udziału w szkoleniu. Prosimy o przesłanie kopii potwierdzenia przelewu na adres e- mail secretacademygdynia@gmail.com lub szkolenia@secretlashes.pl. Resztę płatności można dokonać przed szkoleniem w placówce szkoleniowej gotówką lub kartą. Należy zgłosić wcześniej chęć otrzymania paragonu bądź Faktury VAT.

Wpłaty należy dokonywać na niżej podane konto:

Versada Secret Lashes sp. z o.o.
ul. Partyzantów 3
80-254 Gdańsk

nr konta: 96 1140 2004 0000 3102 7864 6315

W tytule prosimy podać imię i nazwisko kursantki datę i rodzaj szkolenia.
Przed szkoleniem potwierdzamy telefonicznie Pani obecność.