O nas

Secret Avenue Academy oraz Szkolenia Secret Lashes znajdują się w dwóch oddzielnych  miejscach. Zobacz w zakładce (kontakt)

W naszej ofercie szkoleń znajdziecie makijaż permanentny (Powder & Ombre Brows, Nano Lips 3D, ), pigmentację medyczną brodawek piersiowych, skóry głowy. W oparciu o Wasze sugestie cały czas rozszerzamy naszą ofertę szkoleniową.

Możecie uczestniczyć w szkoleniach m.in. z liftingu i laminacji rzęs i brwi, henny pudrowej, mezoterapii i wypełniania tkanek miękkich oraz przedłużania rzęs.

Twarzą naszych zabiegów jak i całej Akademii jest Natalia Siwiec, która zaufała naszemu doświadczeniu.

Podczas szkoleń dokładamy wszelkich starań abyście zdobyli wiedzę teoretyczną i dogłębnie poznali praktyczne tajniki zabiegu pracująca na modelkach, które zapewniamy. Po odbytym kursie jesteście gotowi do pracy we własnym salonie, stając się w pełni niezależni finansowo. Prowadzimy szkolenia dla kosmetologów, kosmetyczek oraz osób bez wykształcenia kierunkowego. Dużą część szkoleń stanowią praktyczne zajęcia prowadzone przez kosmetologów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są do waszej dyspozycji również po ukończonym kursie. Odpowiedzą na każde pytanie, rozwiażą problem i będą Was wspierać.

Do zobaczenia!