O nas

Secret Avenue Academy – nasze centrum szkoleniowe stworzyliśmy w malowniczej Gdyni Orłowie. Pragnęliśmy połączyć naukę z przyrodą, dlatego nie bez powodu, podczas szkoleń zza okna możemy spoglądać na morze.

W naszej ofercie szkoleń znajdziecie makijaż permanentny (Powder & Ombre Brows, Nano Lips 3D, Eyeliner), pigmentację medyczną brodawek piersiowych, skóry głowy jak i autorski zabieg Ideal Skin & Conture. Oferta szkoleń, wraz z Waszym zainteresowaniem, cały czas się rozszerza. Możecie uczestniczyć w szkoleniach m.in. z liftingu i laminacji rzęs i brwi, henny pudrowej, mezoterapii i wypełniania tkanek miękkich czy przedłużania rzęs.

Twarzą naszych zabiegów jak i całej Akademii jest Natalia Siwiec, która zaufała naszemu doświadczeniu.

Podczas szkoleń dokładamy wszelkich starań abyście zdobyli wiedzę teoretyczną i dogłębnie poznali praktyczne tajniki zabiegu pracująca na modelkach, które zapewniamy. Po odbytym kursie jesteście gotowi do pracy we własnym salonie, stając się w pełni niezależni finansowo. Prowadzimy szkolenia dla kosmetologów, kosmetyczek oraz osób bez wykształcenia kierunkowego. Dużą część szkoleń stanowią praktyczne zajęcia prowadzone przez kosmetologów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są do waszej dyspozycji również po ukończonym kurse. Odpowiedzą na każde pytanie, rozważą problem i bardzo w Was wspierają.

Do zaznaczenia!