Nowe szkolenia w Secret Avenue

Nici PDO – bezoperacyjny lifting

Chcesz wprowadzić nowy zabieg antiaging do swojego menu? Twoi klienci oczekują szybkiej poprawy stanu skóry bez dodawania objętości twarzy lub nie są zdecydowani na terapię toksyną botulinową? Zaproponuj im zabieg Nićmi PDO! Doświadczony kosmetolog nauczy Cię jak za pomocą Nici poprawisz stan skóry, jej napięcie czy owal twarzy, wykonasz lifting policzków, korekcję i poprawę wyglądu zmarszczek szyi czy podbródka.

MASTER – Secret Kiss

Zajmujesz się już medycyną estetyczną, ale chciałabyś być MASTER w swoim fachu? Proponujemy Ci szkolenie Secret Lips. Umiejętność wypełniania ust metodą Secret lips pozwoli stworzyć Ci świeże, piękne, naturalnie podkreślone usta.

Szkolenie z nowych skrętów L / LC / M

Szkolenie z najnowszych trendów w stylizacji rzęs, które rozpoczęły Azjatki i Rosjanki. Podczas jednodniowego szkolenia nauczycie się nowych technik, kierunkowości, nowego tworzenia kępki i genezy całkowicie nowej rzęsy.

Szkolenie Combo: Lifting i laminacja rzęs i brwi

Jako pierwsi na rynku wprowadzamy dla Was jednodniowe intensywne Szkolenie Combo z zakresu liftingu i laminacji rzęs i brwi. Podczas szkolenia skupiamy się równie mocno na teorii jak i na praktyce.

Mikropigmentacja skóry głowy

Pigmentacja skóry głowy to zabieg dla mężczyzn i kobiet z problemem łysienia, po przeszczepach włosów czy bliznami na głowie. Zabieg zagęszcza włosy, tworząc na skórze głowy iluzje mieszków włosowych.

Mikropigmentacja brodawek piersiowych wraz z otoczką

Rekonstrukcja brodawki piersiowej i jej otoczki jest ostatnim krokiem po mastektomii i rekonstrukcji piersi czy liftingu. Zapewnia naturalny wygląd i przywraca pewność siebie.

Powder & Ombre Brows MASTER – poziom zaawansowany

Powder & Ombre Brows MASTER to jednodniowe szkolenie dla osób związanych z makijażem permanentnym brwi, pragnących rozszerzyć swoje umiejętności i nauczyć się nowej techniki pigmentacji.