Nowe zasady bezpieczeństwa w Secret Avenue Academy

Nowe zasady bezpieczeństwa w Secret Avenue Academy

Kochane kursantki i modelki!

Witamy Was u nas ponownie, w ramach wytycznych jakie zobowiązani jesteśmy wprowadzić poniżej przedstawiamy zalecenia bezpieczeństwa jakie obowiązują w naszej Akademii.

1.Odległość między stanowiskami pracy musi wynosić 2m lub jeżeli jest to niemożliwe do zrealizowania oddzielono stanowiska ścianką.

2.W Akademii może przebywać jednocześnie tyle kursantek i modelek, ile jest stanowisk pracy nad czym czuwa nasz personel. Zlikwidowana zatem została poczekalnia, a Wasze szkolenia zapisywane są tak byście bezpośrednio mogli udać się bezpiecznie na kurs. Jeżeli losowo będziecie zmuszone chwilkę poczekać poinformujemy Was lub zapewnimy bezpieczne odległości w holu Akademii.

3.Umawiając terminy prosimy o dostosowywanie się do godzin ich rejestracji i informacje telefoniczną w przypadku nagłego odwołania kursu. My zobowiązujemy się jak dotychczas przypominać Wam o wizytach. Jednocześnie jesteśmy zobowiązani także do telefonicznego potwierdzenia Waszego przybycia. Dodatkowo w celu wspólnego bezpieczeństwa poinformujemy Was abyście nie przychodziły z osobami towarzyszącymi oraz innych o zasadach sanitarnych jakie Was obowiązują (dezynfekcja rąk, obowiązek posiadania maseczek).

4.Osoby przychodzące do Akademii mają obowiązek posiadania maseczek. Podczas zabiegów wymagających ściągnięcia maseczki czasowo można ją zdjąć.

5.Pracownicy Akademii są w pełni poinformowani o zasadach bezpieczeństwa i zobowiązani do ich przestrzegania. Należą do nich dezynfekcja pomieszczeń, praca w systemie zmianowym (dotyczy osób wykonujący zabiegi), zapewnienie Państwu możliwości dezynfekcji na wejściu do Akademii.

6.Zgodnie z wytycznymi nie możemy Państwu serwować kawy, herbaty co jednocześnie wiąże się z brakiem poczekalni.

7.Podczas zabiegów zarówno kursantki, modelki jak i szkoleniowców obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych.

8.Zgodnie z wytycznymi zobowiązujemy się do 2-3 razy w ciągu jednej zmiany dezynfekować części wspólne tj. włączniki świateł, klamki, blat itp. Dezynfekcja stanowisk pracy dokonywana jest każdorazowo po zakończonym zbiegu.

Kursantki i modelki nie mogą przyjść na umówione szkolenie, jeśli:

– występują u Ciebie objawy wskazujące na chorobę zakaźną,

– jesteś w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny,

– zamieszkujesz z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie,

– w ciągu tygodnia miałaś kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji.

Kochani prosimy o przestrzeganie nowych zasad, aby zadbać o własne oraz Nasze zdrowie.