Szkolenie instruktorskie z przedłużania rzęs

Opis szkolenia

Jako specjaliści Secret Lashes od lat z sukcesami prowadzimy szkolenia przedłużania rzęs. Szkolimy amatorów, pasjonatów kosmetyki, ale również proponujemy Państwu profesjonalne kursy instruktorskie. W ramach szkolenia zdobędą Państwo niezbędną wiedzę i umiejętność przedłużania rzęs metodą 1:1, 2:1, 3:1, Volume Russian Style, a co więcej, nauczycie się Państwo przekazywać tę wiedzę swoim kursantom.

Kurs instruktorski skierowany jest dla osób, które chciałyby pogłębić wiedzę w zakresie aplikacji rzęs oraz nauczyć się najbardziej odpowiedniego doboru materiału (rzęsy mink, rzęsy jedwabnerzęsy do metody objętościowej i normalne rzęsy w woreczkach) do stanu i kondycji naturalnych rzęs klientki.

Aby zapisać się na szkolenie instruktorskie konieczne jest posiadanie wiedzy i umiejętności z zakresu przedłużania rzęs. Warunkiem jest minimum rok doświadczenia w przedłużaniu rzęs, popartego certyfikatem i 10 prac w formie zdjęć do wglądu. Istotne jest również podanie nazwy salonu, w którym wykonuje się zabiegi oraz przesłanie zdjęć miejsca pracy. W Secret Lashes przywiązujemy dużą uwagę do jakości wykonywanych usług, dlatego dbamy by kadra instruktorska posiadała umiejętności na najwyższym poziomie oraz pracowała w miejscu przyjaznym klientce.

Atuty szkoleń Secret Lashes

Szkolenia odbywają się w kameralnej atmosferze – kursant przez cały czas trwania szkolenia jest pod opieką instruktora, który nad nim czuwa, przekazuje swoją cenną wiedzę, daje wskazówki i pomaga, gdy zajdzie taka potrzeba.

Nasze szkolenia instruktorskie trwają jeden dzień. Każdy kursant, który ukończy szkolenie, otrzymuje Międzynarodowy Certyfikat. Dokument ten daje prawo wykonywania zawodu i zwiększa szanse na rynku pracy.

Naszym kursantom staramy się jak najbardziej ułatwić start na rynku kosmetycznym, dlatego staramy się wyposażyć Państwa nie tylko w wiedzę i umiejętności, ale również w najlepszy sprzęt i akcesoria do rzęs. Dlatego wszyscy instruktorzy, którzy ukończyli nasze szkolenia, otrzymują od nas rabat w wysokości 10% na zakupy w naszym sklepie i materiały marketingowe.

Cena i zapisy

NAZWACENA
Szkolenie instruktorskie4500 zł / jedna metoda

Zapisy na kursy pod numerem telefonu: +48 502 199 034

Secret Academy zapewnia modelki, urządzenia i wszelkie potrzebne akcesoria, ciepły posiłek i słodki stół. Po ukończeniu szkolenia kursant otrzymuje certyfikat w języku polskim lub angielskim.

Jak wygląda szkolenie instruktorskie?

Instruktorzy, którzy ukończyli szkolenia Secret Lashes są profesjonalnie przeszkoleni i gotowi by dzielić się swoją wiedzą z innymi. Organizując z sukcesami kursy szkolące instruktorów w instytucji szkoleniowej Secret Lashes, gwarantujemy Państwu wysoki poziom nauczania, efektywne metody, wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim stażem, ale przede wszystkim zadowolenie i satysfakcję z nabytych umiejętności.

Szkolenia instruktorskie przeprowadzamy w Autoryzowanej Instytucji Szkoleniowej Secret Lashes. Kursanci mają do dyspozycji w pełni wyposażone i nowoczesne stanowiska pracy. Staramy się by każdy, kto zdecyduje się na szkolenie instruktorskie Secret Lashes, swoją wiedzę pogłębiał w otoczeniu wysokiej klasy urządzeń, narzędzi, produktów i kosmetyków do przedłużania rzęs metodą 1 do 1, 2 do 1, 3 do 1, Blink Express oraz metod objętościowych. Podczas szkolenia zapewniamy wszelkie niezbędne akcesoria do wykonania zabiegu, kleje do rzęspincety, rzęsy w woreczkach, na paskach itp.

To od Państwa zależy kiedy odbędzie się szkolenie – termin dobierany jest indywidualnie, biorąc pod uwagę dyspozycyjność uczestników kursu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów realizujemy również kursy w weekendy.

Kurs instruktorski przedłużania rzęs składa się z trzech części: teoretycznej, szkolenia BHP oraz ćwiczeń praktycznych na główce treningowej i modelce.

Część teoretyczna szkolenia

Podczas części teoretycznej omawiamy zagadnienia związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. W trakcie wykładów przeprowadzimy Państwa przez wszystkie etapy zabiegu przedłużania rzęs. Poznacie Państwo zasady aplikacji rzęs, ich rodzaje, a także narzędzia i akcesoria, które ułatwią proces przedłużania. Nauczymy Państwa także jak poprawnie aplikować różne rodzaje rzęs, jak je pielęgnować i usuwać. Przejdą Państwo również krótkie szkolenie produktowe, dzięki czemu będą umieli Państwo dobrać najlepsze narzędzia do wykonania zabiegu przedłużania rzęs. Co więcej, będą również Państwo w stanie doradzić kursantom, jaki typ rzęs, klejów, czy akcesoriów do przedłużania rzęs dobrać.

Po przyswojeniu tej wiedzy przejdziemy do części praktycznej kursu instruktorskiego, gdzie swoje umiejętności sprawdzą Państwo pod okiem doświadczonego instruktora.

Część praktyczna szkolenia

W ramach warsztatów praktycznych całą dotychczas zdobytą wiedzę zweryfikujecie Państwo w praktyce. Najpierw na główce treningowej wykonacie Państwo ćwiczenia aplikacji rzęs, by następnie móc sprawdzić się przy aplikacji rzęs żywej modelce. Proces przedłużania rzęs poprowadzicie tu Państwo z uwzględnieniem wszelkich niezbędnych szczegółów: rozpoczynając na demakijażu, poprzez dobór odpowiednich rzęs a kończąc na odpowiednim uformowaniu przedłużonych rzęs. Ćwiczenia praktyczne uwzględniają również stylizację rzęs ozdobnych – rzęs kolorowych, z kryształkami i brokatowych. Wszystko po to byście Państwo byli przygotowani do wszystkich możliwych zabiegów przedłużania rzęs.

By sprawdzić ile wynieśliście Państwo z naszych szkoleń instruktorskich, kurs zwieńczy test umiejętności i sprawdzian wiedzy.