Szkolenie Instruktorskie: Lifting i laminacja rzęs

Opis szkolenia

Lifting rzęs to zabieg, który stał się hitem na rynku kosmetycznym zarówno w Polsce jak i za granicą. Daje efekt półtrwałego podkręcenia i wymodelowania rzęs, a jednocześnie pielęgnuje je i odżywia. Zabieg liftingu dedykowany jest klientkom, które nie przedłużają rzęs, a chcą uzyskać długotrwały efekt podkręcenia i uniesienia na rzęsach naturalnych, podobny do tego, który uzyskujemy dzięki zalotce. Efekt utrzymuje się około 6-8 tygodni.

Jako pierwsi na rynku wprowadzamy dla Was jednodniowe Szkolenie Instruktorskie z zakresu liftingu i laminacji rzęs. Podczas naszych szkoleń instruktorskich dokładamy wszelkich starań, abyście pogłębili i utrwalili wiedzę – od szczegółowych informacji teoretycznych do wyczerpującej praktyki. Na szkoleniu Instruktorskim z Liftingu i laminacji rzęs dzielimy się wiedzą z zakresu budowy oka i włosa, składów chemicznych i metodyki działania preparatów. Omawiamy wskazania i przeciwwskazania do zabiegu. Rozważamy efekty które możemy osiągać podczas zabiegu. Szkolenie instruktorskie to również czas na dyskusję i wymianę doświadczeń przy pracy z klientem. Uczymy podejścia i cierpliwości do przyszłych kursantek. Każdy z przyszłych instruktorów ma możliwość pracy praktycznej na modelce, co pokaże zakres jego umiejętności. Przygotujemy Was do prowadzenia szkoleń na produktach Secret Lashes, Zadbamy o podejście marketingowe oraz przedstawimy informacje o zapotrzebowaniu materiałowym.

Cena i zapisy

Cena: 3500 zł

Zapisy na szkolenia pod numerem +48 780 079 733

Możesz zapłacić teraz on-line:

Secret Academy zapewnia modelki, urządzenia i wszelkie potrzebne akcesoria, ciepły posiłek i słodki stół. Po ukończeniu szkolenia kursant otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim.

Dla kogo?

Szkolenie dla osób, które są związane z branżą kosmetyczną i wykonują na co dzień zabiegi Liftingu i laminacji rzęs oraz chcą poszerzyć zakres swojej działalności o szkolenia na produktach Secret Lashes. Po tym szkoleniu zyskasz możliwość dzielenia się wiedzą i umiejętnościami z nowymi Lash Lifterkami Secret Lashes.

Aby wziąć udział w kursie, nie jest wymagane wykształcenie kosmetyczne.

Czas trwania

Jeden dzień, w godzinach 10-18

Ile osób

Aby kursantki mogły jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w Akademii, jeden trener/szkoleniowiec zajmuje się dwiema przyszłymi linergistkami. Indywidualne podejście zapewnia najwyższą jakość stworzonych prac.

Program szkolenia

CZĘŚĆ TEORETYCZNA (1,5-2 godziny)

  • Zasady BHP
  • Budowa oka i włosa
  • Wskazania i przeciwwskazania
  • Metodyka zabiegu, skład produktów i reakcje chemiczne zachodzące podczas trwania zabiegu
  • Omówienie produktów dodatkowych oraz pielęgnacji pozabiegowej
  • Podejście marketingowe szkoleniowca, przygotowanie miejsca szkoleń i wyposażenie gabinetu

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA (3-4 godziny)

  • Pokaz zabiegu na modelce (1,5 godziny)
  • Praca kursantek na modelkach (2-2,5 godziny)