Lifting i laminacja rzęs i brwi

Szkolenie Instruktorskie Combo

Opis szkolenia

Podczas naszych szkoleń instruktorskich dokładamy wszelkich starań, abyście pogłębili i utrwalili wiedzę – od szczegółowych informacji teoretycznych do wyczerpującej praktyki.

Jako pierwsi na rynku wprowadzamy dla Was jednodniowe intensywne Szkolenie Instruktorskie Combo z zakresu liftingu i laminacji rzęs i brwi. Podczas szkolenia skupiamy się równie mocno na teorii jak i na praktyce. Dzielimy się wiedzą z zakresu budowy oka, włosa i brwi, składów chemicznych i metodyki działania preparatów. Omawiamy wskazania i przeciwwskazania do zabiegów. Rozważamy efekty które możemy osiągać podczas obu zabiegów. Szkolenie instruktorskie to również czas na dyskusję i wymianę doświadczeń przy pracy z klientem. Uczymy podejścia i cierpliwości do przyszłych kursantek. Każdy z przyszłych instruktorów ma możliwość pracy praktycznej na modelce, co pokaże zakres jego umiejętności. Przygotujemy Was do prowadzenia szkoleń na produktach Secret Lashes, Zadbamy o podejście marketingowe oraz przedstawimy informacje o zapotrzebowaniu materiałowym. Po tym szkoleniu możesz stworzyć trzy odrębne szkolenia z zakresu liftingu i laminacji rzęs, liftingu i laminacji brwi oraz szkolenie łączone z obu tych zabiegów.

Lifting i laminacja rzęs

Lifting rzęs to zabieg, który stał się hitem na rynku kosmetycznym zarówno w Polsce jak i za granicą. Daje efekt półtrwałego podkręcenia i wymodelowania rzęs, a jednocześnie pielęgnuje je i odżywia. Zabieg liftingu dedykowany jest klientkom, które nie przedłużają rzęs, a chcą uzyskać długotrwały efekt podkręcenia i uniesienia na rzęsach naturalnych, podobny do tego, który uzyskujemy dzięki zalotce. Efekt utrzymuje się około 6-8 tygodni.

Lifting i laminacja brwi

Laminowanie brwi zwane również trwałą stylizacją brwi to zabieg przeznaczony dla osób z niesfornie rosnącymi włosami chcącym je ujarzmić. Idealnie sprawdza się przy włoskach niesfornych, kręconych, niepodatnych na układanie żelem oraz przy brwiach wąskich w celu ich poszerzenia. To nie tylko odpowiednie ułożenie brwi, ale także intensywna regeneracja oraz odżywienie włosków przez koloryzację i preparat odżywiający. Zabieg składa się z kilku etapów mających na celu stylizację brwi oraz ich koloryzację.

Cena i zapisy

Cena: 6000 zł

Zapisy na szkolenia pod numerem +48 780 079 733

Możesz zapłacić teraz on-line:

Secret Academy zapewnia modelki, urządzenia i wszelkie potrzebne akcesoria, ciepły posiłek i słodki stół. Po ukończeniu szkolenia kursant otrzymuje certyfikat w języku polskim  i angielskim.

Dla kogo?

Szkolenie dla osób, które są związane z branżą kosmetyczną i wykonują na co dzień zabiegi Liftingu i laminacji rzęs i brwi oraz chcą poszerzyć zakres swojej działalności o szkolenia na produktach Secret Lashes. Po tym szkoleniu zyskasz możliwość dzielenia się wiedzą i umiejętnościami z nowymi Lash i Brow Lifterkami Secret Lashes.

Aby wziąć udział w kursie, nie jest wymagane wykształcenie kosmetyczne.

Czas trwania

Jeden dzień, w godzinach 10-18

Ile osób

Aby kursantki mogły jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w Akademii, jeden trener/szkoleniowiec zajmuje się dwiema przyszłymi linergistkami. Indywidualne podejście zapewnia najwyższą jakość stworzonych prac.

Program szkolenia

CZĘŚĆ TEORETYCZNA:

 • BHP zabiegu
 • Omówienie budowy włosa, oka i brwi
 • Przeanalizowanie cyklu życia włosa
 • Omówienie funkcji brwi i oczu
 • Podstawy kształtu brwi
 • Omówienie wskazań i przeciwskazań
 • Metodyka zabiegu, skład produktów i reakcje chemiczne zachodzące podczas zabiegów liftingu i laminacji
 • Omówienie produktów dodatkowych oraz pielęgnacji pozabiegowej
 • Podejście marketingowe szkoleniowca, przygotowanie miejsca szkoleń i wyposażenie gabinetu

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA:

 • Pokaz zabiegu na modelce (2 h)
 • Praca kursantek na modelkach (2,5-3h)