INTENSIVE COMBO – Laminacja brwi i lifting rzęs

Opis szkolenia

Jako pierwsi na rynku wprowadzamy dla Was jednodniowe intensywne Szkolenie Combo z zakresu liftingu i laminacji rzęs i brwi. Podczas szkolenia skupiamy się równie mocno na teorii jak i na praktyce. Zaczynamy od zasad BHP w gabinecie. Omawiamy budowę włosa, oka oraz brwi. Przedstawiamy wskazania i przeciwwskazania zabiegowe zarówno przy liftingu brwi jak i rzęs. Skupiamy się na preparatach i narzędziach potrzebnych do przeprowadzenia procedury oraz pomagamy w doborze podstawowych materiałów higienicznych do twojego gabinetu. Przed przystąpieniem do praktyki omawiamy w teorii czynności, które doprowadzą nas do pięknie zadbanej okolicy oka. Pokażemy jak łączyć ze sobą oba zabiegi w celu oszczędzenia czasu i przyniesienia wyższego zysku. Oczywiście możesz też wykonywać te zabiegi niezależnie od siebie.

Lifting i Laminacja rzęs

Lifting rzęs to zabieg, który stał się hitem na rynku kosmetycznym zarówno w Polsce jak i za granicą. Daje efekt półtrwałego podkręcenia i wymodelowania rzęs, a jednocześnie pielęgnuje je i odżywia. Zabieg liftingu dedykowany jest klientkom, które nie przedłużają rzęs, a chcą uzyskać długotrwały efekt podkręcenia i uniesienia na rzęsach naturalnych, podobny do tego, który uzyskujemy dzięki zalotce Efekt utrzymuje się około 6-8 tygodni.

Lifting i Laminacja Brwi

Laminowanie brwi zwane również trwałą stylizacją brwi to zabieg przeznaczony dla osób z niesfornie rosnącymi włosami chcącym je ujarzmić. Idealnie sprawdza się przy włoskach niesfornych, kręconych, niepodatnych na układanie żelem oraz przy brwiach wąskich w celu ich poszerzenia. To nie tylko odpowiednie ułożenie brwi, ale także intensywna regeneracja oraz odżywienie włosków przez koloryzację i preparat odżywiający. Zabieg składa się z kilku etapów mających na celu stylizację brwi oraz ich koloryzację. Efekt utrzymuje się około 4-6 tygodni w zależności od kondycji włosów. Zabieg jest dedykowany zarówno Paniom jak i Panom.

Cena i zapisy

Cena: 2500 zł

Zapisy na szkolenia pod numerem +48 780 079 733

Możesz zapłacić teraz on-line:

Secret Academy zapewnia modelki, urządzenia i wszelkie potrzebne akcesoria, ciepły posiłek i słodki stół. Po ukończeniu szkolenia kursant otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim.

Wymagane wykształcenie kosmetyczne

NIE – Aby wziąć udział w kursie, nie jest wymagane wykształcenie kosmetyczne.

Czas trwania

Jeden dzień, w godzinach 10-18

Ile osób

Aby kursantki mogły jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w Akademii, jeden trener/szkoleniowiec zajmuje się dwiema uczestniczkami . Indywidualne podejście zapewnia najwyższą jakość stworzonych prac.

Program szkolenia

CZĘŚĆ TEORETYCZNA:

  • BHP zabiegu
  • Omówienie budowy włosa, oka i brwi
  • Przeanalizowanie cyklu życia włosa
  • Omówienie funkcji brwi i oczu
  • Podstawy kształtu brwi
  • Omówienie wskazań i przeciwskazań
  • Metodyka zabiegu, skład produktów i reakcje chemiczne zachodzące podczas zabiegów liftingu i laminacji
  • Omówienie produktów dodatkowych oraz pielęgnacji pozabiegowej

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA:

  • Pokaz zabiegu na modelce (2 h)
  • Praca kursantek na modelkach (2,5-3 h)