Ideal skin & Contour

Tajniki konturowania semi permanentnego

Opis metody

Zabieg przeznaczony dla osób, które myślą przede wszystkim o subtelnym, naturalnym i komfortowym wyrównaniu koloru skóry twarzy, szyi czy dekoltu.

  • Kiedy masz tendencje do zaczerwienień
  • Kiedy masz tendencję do przebarwień
  • Kiedy Twoja skóra ma być napięta i nawilżona
  • Kiedy masz CIENIE pod oczami
  • Kiedy chcesz ujednolicić odcień skóry
  • Kiedy masz drobne zmarszczki, których chciałabyś się pozbyć
  • Jeśli chcesz wykonturować twarz!

Zabieg trwa do 90 min. Zaleca się wykonanie zabiegów w seri do 4 zabiegów dla perfekcyjnego krycia co 2-3 tygodnie.

Zabieg wykonany bez serii zabiegowej jest zabiegiem anti- aging z krótkotrwałym efektem pudrowego wykończenia. Terapia Antiaging to synergia działania mikronakłóć i związanymi z nimi procesami naprawczymi skóry oraz działania składników aktywnych preparatu (komórki macierzyste jabłoni, ekstrakty roślinne).

Jest to nasz autorski zabieg, przeanalizowany i udoskonalony tak aby semipermanentna pigmentacja skóry Ideal Skin & Contour była realna, bezpieczna i zadowalająca nasze klientki.

Jako jedyni prowadzimy szkolenia z Zabiegu Ideal skin & Contour. Przykładamy szczególna uwagę do merytorycznej części szkolenia dla naszych kursantek. Bardzo ważne jest aby osoba poznająca tajniki tego zabiegu była zorientowana jakie są możliwości zabiegu, czym różni się od zabiegów podobnych, czym różni się sam pigment, jak poprawnie wykonać procedurę zabiegowa, jak wyeliminować błędy po i przed zabiegiem. Bardzo ważnym elementem szkolenia jest analiza porównawcza możliwości zabiegu a pigmentacji permanentnej brwi oraz analiza dlaczego nie jesteśmy w stanie osiągnąć lepszych efektów pigmentacji (bardziej trwałych i o większym kryciu).

Czas trwania

Jeden dzień, w godzinach 10-18

Cena i zapisy

Cena: 2000 zł

Zapisy na szkolenia pod numerem +48 780 079 733

Możesz zapłacić teraz on-line:

Secret Academy zapewnia modelki, urządzenia i wszelkie potrzebne akcesoria, ciepły posiłek i słodki stół. Po ukończeniu szkolenia kursant otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim.

Program szkolenia

Szkolenie z pigmentacji skóry odbywa się pod okiem kosmetologa – praktyka i współtwórcy zabiegu pigmentacji.

Szkolenie obejmuje część teoretyczną, gdzie kursantki poznają szczegółowe zasady analizy kolorystycznej, analizy kształtu twarzy, oceny stanu skóry, budowy skóry, technicznego abc zabiegu i zasad BHP. Tego dnia ćwiczą ruch pigmentacji na skórkach różnymi kartridżami. Część druga, praktyka na modelkach. Wykonanie pełnego zabiegu oraz możliwość otwartej dyskusji.